STARTLISTA
ÅKES
POÄNGTERRÄNG
021110
Inr Födelseår Kön Bonus
Starttid
16 Markku Jokela Highstone
1964 => 8p
10.00
64 Gunnar Christiansson AK55 1945 =>
41p 10.00
17 Anne-Maria Jokela Highstone 1966
+ D => 67p 10.01
66 Henrik Sundeman AK55
1955 => 20p 10.01
164
Kent Eng TT/LEP -
ELA 1964 =>
8p 10.01
15
Ella Höglind
Highstone 1966 + D
=> 67p 10.02
127
Ove Eliasson Postens
IF 1960 => 12p 10.02
36
Ann-Britt Andersson Ryda SK 1933 + D =>171p 10.03
156
Bo Karlsson Ljungskile
FK 1949 => 30p 10.03
276
Ulf Johansson IK
Bergaström 1973 10.03
128
Tore Reinholdsson Postens
IF 1957 => 17p 10.04
163 Anders Johansson TT/LEP - ELA
1982 10.04
63 Anna-Karin Christiansson AK55 1947 + D =>115p
10.05
161 Allan Johansson TT/LEP - ELA
1950 => 28p 10.05
232 Roy Johansson Volvo Aero
1949 => 30p 10.05
159
Minna Lappalainen Ljungskile
FK 1984 + D => 50p 10.06
162 Erik Johansson TT/LEP - ELA
1986 => 19p 10.06
208
Benny Jonason SK
Granan 1957 => 17p 10.07
211
Mats Kristiansson Volvo
Aero 1964 =>
8p 10.07
65
Elisabeth Sundeman AK55 1965 + D => 69p 10.08
116
Jonas Karlsson TIF
Friidrott 1981 10.08
205
Björn Hansson Herrestads
AIF 1956 => 18p 10.08
117
Frida Svensson TIF
Friidrott 1987 + D => 65p 10.09
129
Robert Enbom VSK 1976 10.09
206
Annica Hansson Herrestads
AIF 1986 + D => 60p 10.10
233
Ronny Larsson Volvo
Aero 1945 => 41p 10.10
281
Gunilla Sjödin AK55 1949 + D =>108p 10.10
190
Per Ivarsson TSOK 1950 => 28p 10.11
214 Jan Bråthén Volvo Aero
1959 => 14p 10.11
4
Jonas Lindström IK
Prestige 1966 =>
6p 10.12
5
Birgitta Ericson IK
Prestige 1969 + D => 61p 10.12
6
Torbjörn Lext IK Prestige 1964 => 8p 10.12
55
Aage Fjordside Team
SYLL 1939 => 59p 10.13
250
Harald Palmestål
1917 =>125p 10.13
193 Hugo Christiansson AK55
1979 10.14
231 Lars-Erik Eriksson Volvo Aero
1940 => 56p 10.14
58
Yvonne Fjordside Team
SYLL 1970 + D => 59p 10.15
217
Lars Hansson Volvo
Aero 1959 => 14p 10.15
287
Kjell Karlsson Ljungskile
FK 1953 => 23p 10.15
47
Helena Larsson Team
SYLL 1960 + D => 79p 10.16
239
Ronny Bätz TIF
Friidrott 1947 => 35p 10.16
2
Rikard Björkman TSK 1986
=> 19p 10.17
194
Anders Kjellberg OK
Flundrehof 1959 => 14p 10.17
7
Stefan Carlén IK
Prestige 1964 =>
8p 10.18
8
Anne Sahlin IK
Prestige 1964 + D => 71p 10.18
9
Pär Bäck IK
Prestige 1966 =>
6p 10.18
150
Tom Bergsten
Bromslöparna 1952 => 24p 10.19
252
Joakim Andersson Thn
Roddsällskap 1979 10.19
46
Sofia Larsson Team
SYLL 1988 + D => 70p 10.20
118
Fredrik Dahl TIF
Friidrott 1978 10.20
195
Lennart Larsson OK
Flundrehof 1957 => 17p 10.20
26 Hans Andreasson Highstone 1972 10.21
155 Kerstin Fredriksson Ljungskile FK 1937 + D =>155p
10.21
289 Claes Bennhage 1959
=> 14p 10.21
57 Lars-Göran Johansson Team SYLL 1964
=> 8p 10.22
149 Thomas Engqvist Bromslöparna
1966 => 6p
10.22
29
Peter Strömberg
1975 10.23
210
Erik Fjellström Volvo
Aero 1951 => 26p 10.23
81
Per-Olof Aronsson Stenshults
IF 1935 => 71p 10.24
151 Patrik Toresson Bromslöparna
1969 => 3p
10.24
291
Axel Bennhage
1988 => 31p 10.24
56 Per Fjordside Team SYLL
1964 => 8p
10.25
184
Gunilla Edgren TSOK 1966 + D => 67p 10.25
112 Leif Sjöstad CK Wänershof
1958 => 15p 10.26
131 Daniel Johansson VSK 1979 10.26
154
Tage Fredriksson Ljungskile
FK 1925 =>101p 10.26
185
Claes Edgren TSOK 1965 => 7p 10.27
264
Gunilla Hogedal VSK 1953 + D => 97p 10.27
130
Henrik Svensson VSK 1975 10.28
294
Klas Norlenius TSK 1973 10.28
45
Lennart Larsson Team
SYLL 1958 => 15p 10.29
221
Per Svensson Volvo
Aero 1963 =>
9p 10.29
24
Henrik Olofsson
Highstone 1970 =>
2p 10.30
84
Anthon Johansson Blåsut
BK 1991 => 52p 10.30
148
Bror Palgrim VSK 1945 =>
41p 10.30
157
Patrik Nilsson Ljungskile
FK 1987 => 25p 10.31
228
Kent Liljeblad Volvo
Aero 1940 => 56p 10.31
132 Marcus Johansson VSK
1975 10.32
158 Lars-Olof Nilsson Ljungskile FK
1955 => 20p 10.32
297 Reith Olsson TSK
1961 => 11p 10.32
82
Mårten Svensson Stångenäs
AIS 1944 => 44p 10.33
140
Bengt Karlen VSK 1947 => 35p 10.33
298
Mattias Lundblad
Solvikingarna 1974 10.33
30
Fredrik Lilljeqvist
Stigsökarna 1971 =>
1p 10.34
169
Emil Johansson TSOK 1988 => 31p 10.34
300
Lars Holmstrand TSK 1946 => 38p 10.34
196
Mattias Mård OK
Flundrehof 1989 => 37p 10.35
102
Johanna Sjöstad CK
Wänershof 1992 + D => 95p 10.36
103
Caisa Sjöstad CK
Wänershof 1960 + D => 79p 10.36
176
Lena Waern TSOK 1943 + D =>131p 10.36
28 Helen Ström Highstone
1959 + D => 82p 10.37
172
Daniel Sager TSOK 1988 => 31p 10.37
301 Annika Kihlström Solvikingarna
1974 + D => 53p 10.37
197
Pia Mård OK
Flundrehof 1965 + D => 69p 10.38
219
Emanuel Olsson Volvo Aero 1968
=> 4p 10.38
83
Thomas Johansson Blåsut
BK 1968 =>
4p 10.39
104
Emil Sjöstad CK
Wänershof 1990 => 44p 10.39
25
Per-Ola Becker
Highstone 1966 =>
6p 10.40
135
Gunbritt Thorén VSK 1950 + D =>105p 10.40
105
Ellinor Sjöstad CK
Wänershof 1988 + D => 70p 10.41
143
Kent Heikkilä VSK 1974 10.41
254 Yngve Hederström OK Skogshjortarna 1924
=>104p 10.41
142
Magnus Aronsson VSK 1976 10.42
160
Alf Lundström Ljungskile
FK 1936 => 68p 10.42
304
Rosa Pantern Solvikingarna 1953 =>
23p 10.42
174
Leif Boström TSOK 1945 => 41p 10.43
245
Martina Dahlström VSK 1973 + D => 54p 10.43
305
Magnus Hederström OK
Skogshjortarna 1958 => 15p 10.43
106 Lars Hansson CK Wänershof
1965 => 7p
10.44
249 Kristin Back VSK
1964 + D => 71p 10.44
306
Stefan Ollander TSK 1974 10.44
108
Ulrika Hansson CK
Wänershof 1987 + D => 65p 10.45
259
Martin Hansson VSK 1979 10.45
307
Patrik Gustafsson OK
Flundrehof 1982 10.45
107 Per Hansson CK Wänershof
1968 => 4p
10.46
258 Elisabeth Johansson VSK 1979 + D => 48p 10.46
109 Emil Nilsson CK Wänershof
1977 10.47
236 Göran Larsson OK Skogsvargarna
1952 => 24p 10.47
262
Michael Johansson VSK 1965 =>
7p 10.47
110
Carl-Magnus Eriksson CK
Wänershof 1986 => 19p 10.48
263
Marcus Johansson VSK 1990 => 44p 10.48
312
Jesper Grönlund
Solvikingarna 1976 10.48
137
Daniel Axelsson VSK 1988 => 31p 10.49
218 Eva Johansson Volvo Aero
1978 + D => 49p 10.49
309
Åsa Holmstrand IFK
Göteborg 1975 + D => 52p 10.49
120
Kent Karlsson TIF
Friidrott 1950 => 28p 10.50
175
Agneta Berlin TSOK 1966 + D => 67p 10.50
310
Matilda Thorén VSK 1989 + D => 75p
10.50
100
Lars Hermansson CK
Wänershof 1957 => 17p 10.51
191 Ann Stridh TSOK
1984 + D => 50p 10.51
311
Katarina Haase VSK 1963 + D => 73p 10.51
177
Henrik Karlsson TSOK 1986 => 19p 10.52
187
Britta Sahlin OK
Skogsvargarna 1961 + D => 77p 10.52
238
Angelica Andersson
Frändefors 1984 + D
=> 50p 10.52
170 Thomas Joelsson TSOK
1964 => 8p
10.53
171 Isabelle Joelsson TSOK 1990
+ D => 81p 10.53
257 Yngve Nilsson OK Gipen
1951 => 26p 10.53
20 Monica Svensson Highstone
1973 + D => 54p 10.54
134 Julia Thorén VSK
1988 + D => 70p 10.54
152 Stefan Bragd Uddevalla Skidklu
1958 => 15p 10.54
23 David Alm Highstone
1975 10.55
70 Anders Broberg SK Granan
1988 => 31p 10.55
74
Monika Fahlgren Kvänums
IF 1973 + D => 54p 10.55
53 Linda Pettersson Stenshults IF
1992 + D => 95p 10.56
235 Berit
Pettersson OK Skogsvargarna 1951 + D =>102p 10.56
314
Ylva Pettersson Stenungsunds
OK 1965 + D => 69p 10.56
19
Sven Johansson
Highstone 1968 =>
4p 10.57
37
Birgitta Karlsson Ryda SK 1949 + D =>108p 10.57
13 Fredrik Bonde il Ciclones
1971 => 1p
10.58
111 Adam Andreasson CK Wänershof
1986 => 19p 10.58
316 Johan Karlsson OK Flundrehof 1982 10.58
52
Linus Pettersson Stenshults
IF 1990 => 44p 10.59
54 Caroline Nilsson IK Orient
1987 + D => 65p 10.59
220
Lennart Tång Volvo
Aero 1965 =>
7p 10.59
1
Sune Svensson Thn Kommuns
IF 1946 => 38p 11.00
10 Jonas Hellstrand il Ciclones
1967 => 5p
11.00
75 Per Gustavsson Kvänums IF
1970 => 2p
11.00
33 Leif Ivarsson TSK
1961 => 11p 11.01
34
Britt-Marie Ivarsson TSK 1962 + D => 75p 11.01
318
Christer Hallgren TSOK 1955 => 20p 11.01
11 Thomas Fridén il Ciclones 1956 => 18p 11.02
39 Bengt Hallqvist Ryda SK
1933 => 77p 11.02
12
Fredrik Birnbach il
Ciclones 1973 11.03
31
Daniel Ivarsson TSK 1986 => 19p 11.03
32
Johan Ivarsson TSK 1988 => 31p 11.04
38
Lennart Karlsson Ryda SK 1942 => 50p 11.04
71 Göran Augustsson 1946
=> 38p 11.05
73 Tommy Evaldsson Kvänums IF
1970 => 2p
11.05
72
Joakim Kjellander Kvänums
IF 1970 =>
2p 11.06
94
Hanna Larsson CK
Wänershof 1989 + D => 75p 11.06
113
Stefan Hornebrant TIF Friidrott 1962 => 10p 11.06
92 Fredrik Larsson CK Wänershof
1986 => 19p 11.07
146 Jenny Nyman VSK
1969 + D => 61p 11.07
76 Johan Andersson Kvänums IF
1970 => 2p
11.08
119 Lars Holm TIF Friidrott
1952 => 24p 11.08
99 Jessika Hermansson CK Wänershof 1985
+ D => 55p 11.09
115 Mikael Qvarnström TIF Friidrott
1960 => 12p 11.09
77
Mattias Engström Kvänums
IF 1971 =>
1p 11.10
93
Johan Kristensen CK
Wänershof 1987 => 25p 11.10
260
Carolina Josefsson VSK 1989 + D => 75p 11.10
79
Johan Hällsås Kvänums
IF 1971 =>
1p 11.11
153
Mattias Nordblom Uddevalla
Skidklu 1990 => 44p 11.11
325
Fredrik Hallgren TSOK 1985 => 13p 11.11
173
Göran Jönsson TSOK 1941 => 53p 11.12
230
Anders Nilsson Volvo
Aero 1958 => 15p 11.12
178 Pontus Karlsson TSOK
1989 => 37p 11.13
224 Veronica Andersson Volvo Aero 1978
+ D => 49p 11.13
78
Kele Larsson Kvänums
IF 1962 => 10p 11.14
213 Gunnar Håkansson Volvo Aero
1957 => 17p 11.14
237
Annette Andersson
Frändefors 1962 + D
=> 75p 11.14
165
Lisa Johannesson TSOK 1989 + D => 75p 11.15
225
Lars Olsson Volvo
Aero 1964 =>
8p 11.15
328
Siv Josefsson-Darheden VSK 1959 + D => 82p 11.15
186
Bengt Norrman TSOK 1964 => 8p
11.16
266
Niklas Sahlin VSK 1988 => 31p 11.16
80 Leif Broberg CK Wänershof
1964 => 8p
11.17
223 Peeter Vöigemast Volvo Aero
1957 => 17p 11.17
271
Malin-W Andersson Tingbergs
AIS 1974 + D => 53p 11.17
40 Berith Hallqvist Ryda SK
1938 + D =>151p 11.18
188
Johan Andersson OK
Skogsvargarna 1990 => 44p 11.18
189
Lars-Bertil Andersson OK
Skogsvargarn 1960 => 12p 11.18
215
Erik Aspelin Volvo
Aero 1971 =>
1p 11.19
272 Stefan Folin Tingbergs AIS
1972 11.19
95 Cristoffer Holm CK Wänershof
1988 => 31p 11.20
222 Magnus Örberg Volvo Aero
1976 11.20
86
Peter Gross Främmestads
IK 1985 => 13p 11.21
98
Crister Hermansson CK
Wänershof 1982 11.21
273 Karl-Erik Wilhelmsson Tingbergs AIS 1944 => 44p 11.21
181 Kerstin Svensson TSOK
1953 + D => 97p 11.22
234
Joakim Engström Kongahälla
AIK 1982 11.22
97 Erik Broberg CK Wänershof
1988 => 31p 11.23
330 Per-Ove Josefsson VSK
1957 => 17p 11.23
96
Jakob Nilsen CK
Wänershof 1989 => 37p 11.24
256
Tore Pettersson OK Gipen 1940 => 56p 11.24
147
Lennart Nyman VSK 1966 =>
6p 11.25
168
Anna-Karin Mattsson TSOK 1967 + D => 65p 11.25
268
Lars Allärd Ryda SK 1961 => 11p 11.25
87
Henry Gross Främmestads
IK 1985 => 13p 11.26
199
Emil Rydberg Ullevi
FK 1987 => 25p 11.26
67
Simon Olsson SK
Granan 1991 => 52p 11.27
352
Erik Pilerot IK
Stern 1987 => 25p 11.27
101
Mikael Hagström CK
Wänershof 1983 =>
2p 11.28
216
Leif Johansson Volvo
Aero 1953 => 23p 11.28
126 Sune Ingman 1955
=> 20p 11.29
136 Annette Falck-Larsson VSK 1961 + D => 77p 11.29
338 Torgny Stockman SAAB
1960 => 12p 11.29
69 Elinor Wressel SK Granan
1991 + D => 88p 11.30
251 Kent Holm TIF Friidrott
1966 => 6p
11.30
133
Lina Larsson VSK 1990 + D => 81p 11.31
269
Lars Olandersson Ryda SK 1965 => 7p 11.31
41 Katarina Olsson SK Granan 1964 + D => 71p
11.32
182 Andreas Åhwall TSOK
1989 => 37p 11.32
209 Daniel Netz VSK
1983 => 2p
11.32
22 Christian Nielsen Highstone
1988 => 31p 11.33
43 Ann-Loise Wressel SK Granan 1971
+ D => 57p 11.33
240 Daniel Larsson VSK
1988 => 31p 11.33
68 Elin Lundh SK Granan 1989 + D => 75p 11.34
167 Janne Mattsson TSOK
1965 => 7p
11.34
21 Kerstin Nielsen Highstone
1964 + D => 71p 11.35
192 Jan Ivarsson OK Skogshjortarna
1957 => 17p 11.35
261
Birgitta Stenström VSK 1942 + D =>135p 11.35
42
Christer Olsson SK
Granan 1963 =>
9p 11.36
180
Elin Svensson TSOK 1987 + D => 65p 11.36
270
Rune Bäck Ryda SK 1942 => 50p 11.36
166
Tobias Mattsson TSOK 1992 => 60p 11.37
200
Håkan Carlbom Stella
Transport 1954 => 21p 11.37
265
Mikael Palgrim VSK 1966 => 6p
11.37
60
Linda Ljungberg Rådanefors
IF 1984 + D => 50p 11.38
183
Björn Svensson TSOK 1989 => 37p 11.38
18 Staffan Höglind Highstone
1963 => 9p
11.39
59 May Ljungberg Rådanefors IF
1959 + D => 82p 11.39
201 Thomas Bengtsson Stella Transport
1953 => 23p 11.39
61 Therese Ljungberg Rådanefors IF 1987
+ D => 65p 11.40
125 Jonas Ingman 1984 => 7p 11.40
248
Hans Kööhler TSOK 1963 => 9p 11.40
203
Mikael Bengtsson Stella
Transport 1988 => 31p 11.41
242
Emelie Persson Tingbergs
AIS 1987 + D => 65p 11.41
35
Ib Jespersen
Highstone 1966 =>
6p 11.42
255
Rune Olausson OK
Gipen 1950 => 28p 11.42
62
Mats Hallsten Rådanefors
IF 1963 => 9p 11.43
145
David Cederbom VSK 1992 => 60p 11.43
207
Johnny Jonasson Hälle
IF 1985 => 13p 11.43
179 Dennis Lundborg TSOK
1989 => 37p 11.44
226
Benny Johansson Volvo
Aero 1970 =>
2p 11.44
198
Gunnar Bengtsson Majornas
IK 1955 => 20p 11.45
241
Johanna Hedberg Tingbergs
AIS 1988 + D => 70p 11.45
27 Peter Larsson Highstone 1971 => 1p 11.46
44 Johanna Strömberg Hälle IF 1987
+ D => 65p 11.46
229
Robert Lundberg Volvo
Aero 1959 => 14p 11.46
144
Ulf Cederbom VSK 1963 =>
9p 11.47
212
Kurt Miettinen Volvo
Aero 1942 => 50p 11.47
88
Anton Cederbom Främmestads
IK 1985 => 13p 11.48
204
Joakim Hallqvist Stella
Transport 1988 => 31p 11.48
244 Sune Persson Tingbergs AIS
1957 => 17p 11.48
90 Thomas Salomonsson 1968
=> 4p 11.49
121
Jonas Ekström
Ekströms 1990 => 44p 11.49
3
Lova Bergenholtz Hälle
IF 1988 + D => 70p 11.50
202
Johan Bengtsson Stella
Transport 1984 =>
7p 11.50
227 Jan Johansson Volvo Aero
1959 => 14p 11.51
246 Mattias Sjöblom Stella Transport 1988 => 31p 11.51
247
Jesper Stenström VSK 1970 =>
2p 11.51
91
Jari Laitala
1965 => 7p
11.52
267 Bo Westerberg VSK
1940 => 56p 11.52
49 Kent Eriksson Stenshults IF
1968 => 4p
11.53
141 Johan Cederbom VSK
1987 => 25p 11.53
356
Jonas Henriksson Malmö
AI 1978 11.53
14 Björn Westling A.F.T.S. 1959 => 14p 11.54
89
Tommy Gustavsson OK
Skogsvargarna 1969 =>
3p 11.54
123
Ingrid Ekström
Ekströms 1962 + D
=> 75p 11.54
51
Krister Pettersson Stenshults IF 1962 => 10p 11.55
124
Ola Ekström
Ekströms 1961 => 11p 11.55
138 Tomas Johansson VSK
1976 11.56
253 Bror Widén Uddevalla IS
1954 => 21p 11.56
50 Ronny Eriksson Stenshults IF
1970 => 2p
11.57
114 Ulf Johansson TIF Friidrott
1960 => 12p 11.57
243 Camilla Möller Tingbergs AIS
1986 + D => 60p 11.57
48
Urban Eriksson Stenshults
IF 1974 11.58
122 Emil Ekström Ekströms
1988 => 31p 11.58
85
Staffan Granberg Ryda SK 1959 => 14p 11.59
139
Elin Nilsson VSK 1987 + D => 65p 11.59