ParkOL Lextorp 01-06-26 Banläggare: Hasse/Emil
På grund av diverse strul med stulna kontrollenheter och en del andra problem
med datasystemet som misstänks inte klara flera samma kotroller på olika
slingor finns felaktigheter i resutlkaten nedan.
1 0 m 31 32 33 34 35 36 37 38 Starttid
1 Janne Matsson 3 12.39 1.04 1.03 1.51 1.50 3.59 1.41 0.40 0.31 19.12:23
2 Martina Dahlström 1 12.48 0.50 1.04 1.58 1.46 4.03 1.52 0.45 0.30 18.27:57
3 Staffan Johansson 3 13.21 1.04 0.59 1.39 1.57 4.28 2.03 0.41 0.30 19.12:16
4 Leif Boström 1 13.39 1.28 1.06 1.40 1.52 4.19 1.52 0.45 0.37 18.19:21
5 Jab-Åke Sörliklev 2 13.55 1.44 1.08 1.33 1.54 4.35 1.51 1.10 18.45:15
6 Jenny Nyman 2 14.15 1.09 1.42 1.45 2.02 4.25 1.54 0.44 0.34 19.07:08
7 Ingemar Wiklund 3 14.22 1.31 1.21 1.50 2.00 4.27 2.08 0.38 0.27 19.35:21
8 Jerker Netz 3 14.48 1.24 1.16 1.46 2.10 4.41 2.08 0.46 0.37 19.03:57
9 Nisse Larsson 2 14.57 2.11 1.29 1.51 1.54 4.20 1.50 0.45 0.37 19.00:49
10 Klas Norlenius 2 15.36 2.26 1.06 1.56 2.07 4.41 1.59 0.46 0.35 19.07:30
11 Frida Stolt 1 20.04 1.54 2.10 2.43 2.27 6.41 2.30 1.39 17.46:08
12 Bror Palgrim 2 20.49 2.32 1.41 2.43 3.10 6.12 2.39 1.07 0.45 19.00:36
13 Annika Gustavsson 2 21.01 1.43 3.21 2.46 2.56 4.46 3.33 1.03 0.53 19.08:07
14 Daniel Larsson 2 25.59 1.56 2.00 9.20 2.11 6.43 2.31 0.50 0.28 19.06:29
15 Daniel Netz 1 43.24 0.52 1.00 1.30 1.56 4.01 1.3332.08 0.24 18.21:14
16 Gunnar Kristiansson 1 48.05 1.51 1.43 3.58 3.21 6.52 2.3427.08 0.38 18.18:21
17 Per Ivarsson 1 54.32 1.00 2.08 1.50 2.01 6.15 1.5138.54 0.33 18.08:05
18 Anna_Karin Matsson 1 56.39 2.55 4.14 3.32 4.03 9.03 3.4428.30 0.38 18.09:45
DiskMaria Holmstrand 3 11.03 1.13 1.20 1.49 1.58 4.43 18.23:55 Felstämplat
DiskAnnette Falk 2 12.40 2.09 1.39 2.23 2.41 3.48 18.54:24 Felstämplat
DiskÅsa Johansson 2 15.12 3.51 1.40 2.37 3.26 3.38 18.13:27 Felstämplat
| | | | |
2 0 m 39 40 33 41 42 43 44 45 38 Starttid
1 Maria Holmstrand 1 16.24 1.39 0.54 1.37 3.00 1.29 1.15 0.56 3.36 1.58 17.47:21
2 Jerker Netz 2 16.53 2.00 0.56 1.41 2.40 1.31 1.18 1.04 3.47 1.19 0.37 18.47:04
3 Janne Matsson 2 17.15 1.51 0.59 2.03 2.59 1.26 1.17 0.58 3.56 1.11 0.35 18.55:08
4 Martina Dahlström 2 18.00 1.37 1.03 2.08 3.10 1.35 1.32 1.03 3.46 1.36 0.30 18.40:45
5 Leif Boström 2 18.30 1.54 1.02 1.56 3.06 1.36 1.37 1.05 4.00 1.35 0.39 18.33
6 Gustav Enander 2 19.05 2.31 0.58 1.49 3.06 2.00 1.37 1.23 4.00 1.41 18.07:16
7 Gunnar Kristiansson 2 26.02 3.04 1.21 2.55 5.26 2.02 1.45 1.38 5.05 2.08 0.38 19.06:26
8 Jenny Nyman 1 30.39 1.22 1.04 1.39 2.46 1.37 1.31 1.04 3.3015.32 0.34 18.36:29
9 Daniel Netz 2 31.27 1.26 0.54 1.28 2.38 1.21 1.07 0.52 3.0718.10 0.24 19.04:38
10 Klas Norlenius 1 31.55 1.51 0.56 1.34 2.44 1.33 1.24 1.04 3.1716.57 0.35 18.35:35
11 Staffan Johansson 1 34.16 1.14 0.47 1.38 2.31 1.18 1.16 0.50 4.0019.55 0.47 18.19:16
12 Per Ivarsson 3 37.39 1.45 1.09 1.48 3.22 1.30 1.19 0.58 3.4321.32 0.33 19.57:09
DiskIngemar Wiklund 2 28.25 1.54 2.38 1.39 1.37 1.18 3.1515.37 0.27 19.06:56 Felstämplat
Utg Frida Stolt 2 ( 15.56) 3.31 0.58 5.45 5.42 18.06:12 Felstämplat
| | |
3 0 m 46 33 47 48 49 50 51 38 Starttid
1 Daniel Netz 3 16.47 2.00 1.55 2.48 2.05 1.11 1.48 2.53 1.43 0.24 19.36:05
2 Martin Mandinger 18.29 1.54 2.18 2.45 2.41 1.17 1.47 3.32 1.39 0.36 18.49:41
3 Staffan Johansson 2 18.44 1.55 1.47 3.05 2.36 1.13 2.08 3.17 1.56 0.47 18.53:32
4 Jab-Åke Sörliklev 1 18.58 2.00 2.11 3.17 2.21 1.14 1.51 3.43 2.21 18.26:17
5 Per Ivarsson 4 20.09 2.23 2.07 3.16 3.10 1.24 2.10 3.29 1.37 0.33 20.34:48
6 Maria Holmstrand 2 20.10 2.20 2.09 3.30 2.45 1.15 2.18 3.20 2.33 18.03:45
7 Leif Boström 3 21.50 2.38 2.26 3.27 3.15 1.24 2.08 4.22 2.10 18.51:30
8 Gustav Enander 1 22.14 2.59 2.07 3.27 2.27 1.32 2.00 4.55 2.47 17.45:02
9 Åsa Johansson 1 24.38 2.15 2.32 4.15 2.58 1.39 2.32 5.17 3.10 17.48:49
10 Anna_Karin Matsson 2 27.10 2.37 3.50 3.45 3.43 1.33 2.29 6.20 2.15 0.38 19.06:24
11 Nisse Larsson 1 35.16 2.12 2.27 3.42 2.20 1.26 1.59 3.4416.49 0.37 18.25:33
12 Jerker Netz 1 35.25 1.55 2.25 2.56 2.14 1.18 2.03 3.1218.45 0.37 18.11:39
13 Janne Matsson 1 37.47 2.17 2.16 3.27 2.31 1.16 1.56 4.0019.29 0.35 18.17:21
14 Annette Falk 1 37.47 2.44 3.13 6.22 4.04 2.48 3.58 9.29 3.31 1.38 18.16:37
15 Lina Larsson 39.40 3.24 5.03 6.19 4.03 3.07 3.39 9.41 3.10 1.14 18.10:22
16 Daniel Larsson 1 49.09 2.24 2.35 3.55 2.51 1.30 2.21 4.3028.35 0.28 18.17:20
17 Bror Palgrim 1 52.47 4.10 2.58 4.28 6.25 2.22 2.41 5.1023.48 0.45 18.07:49
18 Annika Gustavsson 1 53.04 3.18 3.24 5.38 4.41 1.37 3.37 6.2223.34 0.53 18.15:03
19 Ingemar Wiklund 1 57.58 1.58 2.16 8.45 3.11 1.18 2.12 3.4034.11 0.27 18.08:58
DiskMartina Dahlström 3 18.44 3.41 2.15 3.43 2.06 4.18 2.41 18.58:45 Felstämplat
Utg Åsa Johansson 31 39.50 3.51 1.40 2.37 3.26 3.38 2.15 2.32 4.15 2.58 1.39 2.32 5.17 3.10 17.48:49 Utg:36,37.. saknas
Utg Annette Falk 31 50.27 2.09 1.39 2.23 2.41 3.48 2.44 3.13 6.22 4.04 2.48 3.58 9.29 3.31 1.38 18.16:37 Utg:36,37.. saknas
| | | | |
123 0 m 31 32 33 34 35 36 37 38 97 39 40 33 41 42 43 44 45 38 97 46 33 47 48 49 50 51 38 Starttid
1 Daniel Netz 123 43.24 0.52 1.00 1.30 1.56 4.01 1.3332.08 0.24 1.26 0.54 1.28 2.38 1.21 1.07 0.52 3.0718.10 0.24 2.00 1.55 2.48 2.05 1.11 1.48 2.53 1.43 0.24 18.21:14
2 Staffan Johansson 231 47.37 1.04 0.59 1.39 1.57 4.28 2.03 0.41 0.30 1.14 0.47 1.38 2.31 1.18 1.16 0.50 4.0019.55 0.47 1.55 1.47 3.05 2.36 1.13 2.08 3.17 1.56 0.47 18.19:16
3 Jerker Netz 321 50.13 1.24 1.16 1.46 2.10 4.41 2.08 0.46 0.37 2.00 0.56 1.41 2.40 1.31 1.18 1.04 3.47 1.19 0.37 1.55 2.25 2.56 2.14 1.18 2.03 3.1218.45 0.37 18.11:39
4 Janne Matsson 321 50.26 1.04 1.03 1.51 1.50 3.59 1.41 0.40 0.31 1.51 0.59 2.03 2.59 1.26 1.17 0.58 3.56 1.11 0.35 2.17 2.16 3.27 2.31 1.16 1.56 4.0019.29 0.35 18.17:21
5 Leif Boström 123 53.59 1.28 1.06 1.40 1.52 4.19 1.52 0.45 0.37 1.54 1.02 1.56 3.06 1.36 1.37 1.05 4.00 1.35 0.39 2.38 2.26 3.27 3.15 1.24 2.08 4.22 2.10 18.19:21
Fel Martina Dahlström 123 55.33 0.50 1.04 1.58 1.46 4.03 1.52 0.45 0.30 1.37 1.03 2.08 3.10 1.35 1.32 1.03 3.46 1.36 0.30 3.41 2.15 3.43 2.06 4.18 2.41 18.27:57 Fel: 48 saknas
Utg Jan Larsson 0.13 0.13 19.06:21 Utg:31,32.. saknas
Utg Ulf Smedberg 26.38 5.06 3.23 1.44 2.28 5.02 3.29 17.37:57 Utg:31,32.. saknas
Utg Tobias Matsson 29.35 2.38 4.21 3.36 4.00 9.23 3.34 2.03 17.54:52 Utg:97,39.. saknas
Utg Lennart Thång 30.14 4.43 5.42 1.39 3.18 4.38 3.15 17.56:08 Utg:31,32.. saknas
Utg Frida Stolt 12 36.00 1.54 2.10 2.43 2.27 6.41 2.30 1.39 3.31 0.58 5.45 5.42 17.46:08 Utg:41,42.. saknas
Utg Hampus Carlsson 38.19 2.50 4.24 4.52 4.20 11.04 8.27 1.49 0.33 18.26:18 Utg:97,39.. saknas
Utg Hanna Mandinger 39.41 3.21 4.34 4.48 5.09 13.30 5.14 3.05 17.42:36 Utg:97,39.. saknas
Utg Per Ivarsson 1123 54.32 1.00 2.08 1.50 2.01 6.15 1.5138.54 0.33 1.45 1.09 1.48 3.22 1.30 1.19 0.58 3.4321.32 0.33 2.23 2.07 3.16 3.10 1.24 2.10 3.29 1.37 0.3311.13 18.08:05 Utg:31,32.. saknas
Utg Ingemar Wiklund 321 57.58 1.31 1.21 1.50 2.00 4.27 2.08 0.38 0.27 1.54 2.38 1.39 1.37 1.18 3.1515.37 0.27 1.58 2.16 8.45 3.11 1.18 2.12 3.4034.11 0.27 18.08:58 Utg:31,32.. saknas
| | |
13 0 m 31 32 33 34 35 36 37 38 97 46 33 47 48 49 50 51 38 Starttid
1 Jab-Åke Sörliklev 31 32.53 1.44 1.08 1.33 1.54 4.35 1.51 1.10 2.00 2.11 3.17 2.21 1.14 1.51 3.43 2.21 18.26:17
2 Nisse Larsson 31 35.16 2.11 1.29 1.51 1.54 4.20 1.50 0.45 0.37 2.12 2.27 3.42 2.20 1.26 1.59 3.4416.49 0.37 18.25:33
3 Daniel Larsson 31 49.09 1.56 2.00 9.20 2.11 6.43 2.31 0.50 0.28 2.24 2.35 3.55 2.51 1.30 2.21 4.3028.35 0.28 18.17:20
4 Bror Palgrim 31 52.47 2.32 1.41 2.43 3.10 6.12 2.39 1.07 0.45 4.10 2.58 4.28 6.25 2.22 2.41 5.1023.48 0.45 18.07:49
5 Annika Gustavsson 31 53.04 1.43 3.21 2.46 2.56 4.46 3.33 1.03 0.53 3.18 3.24 5.38 4.41 1.37 3.37 6.2223.34 0.53 18.15:03
6 Anna_Karin Matsson 13 56.39 2.55 4.14 3.32 4.03 9.03 3.4428.30 0.38 2.37 3.50 3.45 3.43 1.33 2.29 6.20 2.15 0.38 18.09:45
| |
12 0 m 31 32 33 34 35 36 37 38 97 39 40 33 41 42 43 44 45 38 Starttid
1 Jenny Nyman 21 30.39 1.09 1.42 1.45 2.02 4.25 1.54 0.44 0.34 1.22 1.04 1.39 2.46 1.37 1.31 1.04 3.3015.32 0.34 18.36:29
2 Klas Norlenius 21 31.55 2.26 1.06 1.56 2.07 4.41 1.59 0.46 0.35 1.51 0.56 1.34 2.44 1.33 1.24 1.04 3.1716.57 0.35 18.35:35
3 Gunnar Kristiansson 12 48.05 1.51 1.43 3.58 3.21 6.52 2.3427.08 0.38 3.04 1.21 2.55 5.26 2.02 1.45 1.38 5.05 2.08 0.38 18.18:21
|
23 0 m 39 40 33 41 42 43 44 45 38 97 46 33 47 48 49 50 51 38 Starttid
1 Gustav Enander 32 41.19 2.31 0.58 1.49 3.06 2.00 1.37 1.23 4.00 1.41 2.59 2.07 3.27 2.27 1.32 2.00 4.55 2.47 17.45:02
Utg Maria Holmstrand 231 47.37 1.13 1.20 1.49 1.58 4.43 1.39 0.54 1.37 3.00 1.29 1.15 0.56 3.36 1.58 2.20 2.09 3.30 2.45 1.15 2.18 3.20 2.33 17.47:21 Utg:36,37.. saknas
|
Sträcktider med fetstil är ENBART till för att förbättra läsbarheten.