Lö 02 jan VSK Långpass Botered Daniel Netz 1 + 19 = 20
Lö 09 jan VSK Långpass 1 + 19 = 20
ti 12 jan OKS Nattcup3 +1 35cm snö Peter Strömdahl 0521-2 5 + 22 = 27
Lö 16 jan VSK Långpass Skidst Vbg 2 + 18 = 20
Lö 23 jan VSK Långpass Skidst Vbg Nils-Olof J 3 + 22 = 25
Ti 26 jan TSOK Nattcup4 +2 snö/regn PerI-LeifB-Göran Jöns 5 + 20 = 25
Lö 30 jan VSK Långpass Anders Larsson 0 + 25 = 25
Ti 02 feb VSK Nattcup5 Ursand -1 Jonas H 2 + 16 = 18
Lö 06 feb VSK Långpass 0 + 20 = 20
Lö 13 feb VSK Långpass 0 + 20 = 20
Ti 16 feb TSOK Nattcup6 Skogshöjd-skolan H Kööler 2 + 24 = 26
Lö 20 feb VSK Långpass 0 + 14 = 14
Ti 30 mars OKS Granåsskolan Vargön Bengt Ljunggren o Josep 23 + 27 = 50
Ti 06 apr TSOK Mellan rondellerna 45:an Gunnar Johansson 20 + 44 = 64
Ti 13 apr VSK Ursand +8 sol Jenny N/Siv A/Kristin B 30 + 59 = 89
Ti 20 apr TSOK Slätterna +6 uppehåll Lars Ljungberg/Anders 25 + 47 = 72
Ti 27 apr 1-VSK SAKOung 98+33(insk)+21= 131 + 21 = 152
Ti 04 maj 2-OKF SAKOung 105+37(insk)+33= startande 142 + 33 = 175
Ti 18 maj 4-OKS SAKOung 96+27(insk)+35= startande 123 + 45 = 168
Ti 25 maj 5-TSK SAKOung 102+21(insk)+30= 123 + 30 = 153
Ti 01 juni TSOK SAKO-ungdomskavle OBS prisutdelning från u- 112 + 0 = 112
Ti 22 jun OKS Halleberg medel Sven-Åke Johansson 0521-223 14 + 52 = 66
Ti 06 jul OKF Upphärad vid kyrkan KarlErik Högnert 0520-4 10 + 60 = 70
Ti 20 jul TSOK VänRyrKalk runoway Per Ivarsson 070-5 14 + 55 = 69
Ti 03 aug VSK Grönvik Ursand Lasse H, Sandgrens 10 + 55 = 65
Ti 10 aug TSK Enered vägen till Slätter Gunnar+AnnaKarin 10 + 40 = 50
Ti 17 aug TSOK Skogsbo, Velanda Jan-Åke S + Jerker N 0520- 12 + 41 = 53
To 26 aug VSK Frida City Sprint Sjövall Per-Arne J 40 + 56 = 96
Ti 31 aug TSK Slätthult 15 + 20 = 35
Ti 07 sep VSK 4km norr skroten på E45 Leif M,Per M, Nikla 15 + 41 = 56
To 09 sep VSK Frida City Sprint Onsjö Per-Arne J 60 + 50 = 110
To 16 sep VSK Frida City Sprint Arenan Per-Arne J 35 + 50 = 85
Ti 21 sep VSK Starkebo Robert E/Martina D-S, Daniel N 31 + 35 = 66
To 23 sep VSK Frida City Sprint Restad Per-Arne J 70 + 56 = 126
Ti 28 sep TSOK Skidstugan 17-18 Familjen Mattsson 18 + 22 = 40
To 30 sep VSK Frida City Sprint Lidl Per-Arne J 26 + 59 = 85
Ti 07 dec VSK Nattcup 1 Ursand/Starkebo Anders C/Anders L 4 + 27 = 31
Lö 04 dec VSK Långpass Staffan Johansson/Anders Larsson 5 + 20 = 25
Lö 11 dec VSK Långpass ? 5 + 20 = 25
Sö 12 dec TSK Jullöpet -1 dis Lars Holmstrand 5 + 27 = 32
Lö 18 dec VSK Skinklopp -1 lungt Ale-filialen 9 + 37 = 46
Ti 21 dec TSOK Nattcup +2 lungt Martin Schagerlind 0520-37 5 + 33 = 38
Lö 25 dec TSOK Långpass Skidst 9.30 +4 Martin Ivarsson 070 0 + 18 = 18
| | | | | | | | | |