Lö 07 jan VSK Långpass Botered Daniel Netz 1 + 12 = 13
Ti 10 jan OKS Nattcup3 +2 regn 15cm snö Peter Strömdahl 0 4 + 19 = 23
Lö 14 jan VSK Långpass Skidstugan Vbg Jesper Stenström/Ri 2 + 18 = 20
Ti 17 jan TSOK Nattcup 4 -2 Göran Jönsson 0520-97630 8 + 20 = 28
Lö 21 jan VSK Långpass Skidst Vbg 2 + 18 = 20
Lö 28 jan VSK Långpass Skidst Vbg Jonas Gustafsson 2 + 13 = 15
Sö 05 feb OKS Långpass fr skidstugan långpass fr VSK-stug 0 + 7 = 7
Ti 14 feb TSOK Nattcup 5 Ursand -2 RobertE/KatarinaA 0 + 14 = 14
Lö 25 feb OKS Bergagård långpass Peter Strömdahl 0521-220 3 + 7 = 10
Ti 28 feb TSOK Nattcup 6 Skogshöj 35cm-2 H Kööler/R Björkm 0 + 14 = 14
Lö 04 mars VSK VSK skidstuga AndersC/KentS 2 + 20 = 22
Ti 07 mars TSK Nattcup 7 Slätth 30cm -6 Tomas o Martina 1 + 16 = 17
Ti 14 mars OKS Hunneberg 2 + 10 = 12
Ti 04 apr VSK Skidst+Blåsut 15cm snö +4 TommyA/JohanÅ 4 + 20 = 24
Ti 11 apr TSOK Hultsjön-NÄL GunnarJ 37002 7 + 41 = 48
Ti 18 apr VSK VSK:s skidstuga StaffanJ/TomasJ 13 + 46 = 59
Ti 25 apr TSOK 10-mila-träning N Björke Martin Mandinger/B 6 + 24 = 30
Ti 02 maj 1-VSK SAKOung 115+37(insk)+ 9= startande 153 + 9 = 162
Ti 09 maj 2-TSOK ------- 124+38(insk)+20= 162 + 20 = 182
Ti 16 maj 3-OKF ------- 125+38(insk)+10= 163 + 10 = 173
To 18 maj VSK KM-kavle str-tider 54 + 30 = 84
Ti 30 maj 5-TSK ------- 118+33(insk)+12= 151 + 12 = 163
Ti 13 jun OKS SAKO-ungdomskavle 27 lag 86 + 0 = 86
On 14 jun VSK Poängtävl Botered Lasse o Gunilla H 3 + 22 = 25
On 21 jun VSK Poängtävl Ursand MikaelP/AdamA 10 + 23 = 33
Ti 04 jul OKF Upphärad KarlErik Högnert 0520-444235 4 + 25 = 29
Ti 11 jul TSOK Kontrollpl VäneRyr Kalken Per Ivarsson 070- 7 + 29 = 36
Ti 25 jul TSK Järnvägsbron, Slätterna Gunnar+AnnaKarin Ch 0 + 28 = 28
Ti 01 aug TSOK Stenshults IP Karlerik/LarsJ/AndersA/Björkm 6 + 35 = 41
Ti 08 aug VSK Starkebo Nicklas Sahlin 4 + 32 = 36
To 10 aug OKF Cykel-OL 10 + 48 = 58
Ti 22 aug OKF Upphärad Mats Mattsson 18 + 20 = 38
Ti 05 sep TSOK Skogsbo, Velanda Jerker Netz 0520-425455 12 + 43 = 55
Ti 12 sep VSK Ö Botered Jonas o Sofia 5 + 16 = 21
Ti 19 sep TSOK Skidstugan Skid-ol-likn Janne Mattsson 29 + 28 = 57
Ti 10 okt TSOK Natt Sandhem start kl 19 Jan-Åke Sörliklev 5 + 9 = 14
Ti 24 okt VSK Natt Starkebo start kl 18 Jesper/AndersL 4 + 11 = 15
Lö 02 dec OKS Långpass Bergagården Peter Strömdahl 0521-2 2 + 18 = 20
Ti 05 dec VSK Nattcup 1 Ursandskartan Jonas H /Emelie S 4 + 27 = 31
Lö 09 dec VSK Långpass Staffan Johansson/Anders Larsson 5 + 20 = 25
Lö 16 dec VSK Skinklopp Göran L/Conny S 20 + 32 = 52
Sö 17 dec TSK Jullöpet Lars Holmstrand 9 + 21 = 30
Ti 19 dec TSOK Nattcup 2 Martin Ivarsson 429092 3 + 22 = 25
Må 25 dec TSOK Långpass Skidstugan 9.30 Martin Ivarsson 07 3 + 17 = 20
| | | | | | | | | | |