ti 08 jan OKS Nattcup3 Vargön C -3 Peter Strömdahl 0521-2 17 + 34 = 51
Lö 12 jan Långpass finns både från TSOK o VSK:s skidstugor 20 + 30 = 50
Lö 19 jan Långpass finns både från TSOK o VSK:s skidstugor 20 + 30 = 50
Ti 22 jan TSOK Nattcup 4 -6 7cm snö Tobias Mattsson 15 + 35 = 50
Lö 26 jan Långpass finns både från TSOK o VSK:s skidstugor 20 + 30 = 50
Lö 02 feb Långpass finns både från TSOK o VSK:s skidstugor 20 + 30 = 50
Sö 03 feb TSOK Vinterrace Trollhättan K-stugan gemensam s 30 + 60 = 90
Ti 05 feb VSK Nattcup5 Ursand -1 Jonas H 2 + 16 = 18
Lö 09 feb Långpass finns både från TSOK o VSK:s skidstugor 20 + 30 = 50
Sö 10 feb OKF Vinterrace Flundrehof gem nsam start kl 11. 25 + 70 = 95
Lö 16 feb Långpass finns både från TSOK o VSK:s skidstugor 20 + 30 = 50
Lö 23 feb Långpass finns både från TSOK o VSK:s skidstugor 20 + 30 = 50
Sö 24 feb VSK Vinterrace Vänersborg med sportförsäljn gem 25 + 65 = 90
Ti 26 feb TSK Nattcup 6 5cmsnö Tomas o Martina 12 + 35 = 47
Ti 26 mars OKS S Hunneberg Peter Strömdahl 070-5249617 23 + 27 = 50
Ti 09 apr VSK Sahlins 9 + 33 = 42
Ti 23 apr TSOK Slätterna sol +12 Lars Ljungberg/Anders Joh 16 + 33 = 49
Ti 07 maj 1-VSK SAKOung 93+33+34= 2012:110+40(insk)+36=18 126 + 34 = 160
Ti 14 maj 2-OKS SAKOung 101+34+27= 2012:105+37(insk)+33=17 27 + 108 = 135
To 23 maj VSK FCSprint1 regn Per-Arne J 30 + 60 = 90
Ti 28 maj 4-TSOK-ungdomsstafett VSK star 105 + 0 = 105
To 30 maj VSK FCSprint2 Per-Arne J 26 + 77 = 103
Ti 04 juni TSOK På samma kontroller somGKN "skärm en km inna 10 + 30 = 40
Ti 11 juni VSK Botered sol +15 Jesper+Birgitta S 9 + 38 = 47
Ti 18 jun OKS MTB-OL Bergagården Thomas Niklasson 0521-2 10 + 25 = 35
Ti 02 jul OKF KarlErik Högnert 0520-444235 15 + 48 = 63
Ti 16 jul TSOK VäneRyrkartan Per Ivarsson 070-54 29092 10 + 59 = 69
Ti 30 juli TSK Slätterna Åsaka-Upphärad Gunnar+AnnaKarin C 10 + 54 = 64
Ti 06 aug TSOK Skogsbo, Velanda Jan-Åke S + Jerker N 0520- 15 + 50 = 65
To 15 aug VSK FCSprint3 Vbg-Vargön Per-Arne J 40 + 50 = 90
Ti 20 aug TSOK Vid VSK-stugan på GKN-kon Sören Knuts 15 + 25 = 40
To 22 aug VSK FCSprint4 Arenan Per-Arne J 35 + 49 = 84
Ti 27 aug 5-OKF SAKOung 96+27(insk)+35= 123 + 45 = 168
Ti 03 sep 6-TSK SAKOung 99+28(insk)+36= 128 + 36 = 164
Ti 22 okt TSOK Öppet UM i natt-OL Per Ivarsson 10 + 30 = 40
Ti 03 dec VSK Nattcup 1 Ursand/Starkebo Anders C/Anders L 4 + 27 = 31
Lö 07 dec VSK Långpass ? 5 + 20 = 25
Sö 08 dec TSK Jullöpet -1 dis Lars Holmstrand 5 + 27 = 32
Lö 14 dec VSK Skinklopp -1 lungt Ale-filialen 9 + 37 = 46
Ti 17 dec TSOK Nattcup +2 lungt Martin Schagerlind 0520-37 20 + 25 = 45
| | | | | | | | | | |