Sö 09 jan VSK Vinterrace Vänersborg bad gemensam start kl 25 + 60 = 85
ti 11 jan OKS Nattcup3 -1 40cm snö is Peter Strömdahl 052 0 + 19 = 19
Lö 22 jan VSK Långpass Skidst Vbg Nils-Olof J 3 + 12 = 15
To 27 jan VSK Frida Night Sprint 1 P-A Johansson fr badhu 20 + 10 = 30
Lö 29 jan VSK Långpass Anders Larsson 5 + 20 = 25
To 03 feb VSK Frida Night Sprint 2 P-A Johansson från bad 20 + 10 = 30
Lö 05 feb VSK Långpass 5 + 15 = 20
Sö 06 feb TSOK Vinterrace Trollhättan TSOK-stugan gemensa 20 + 60 = 80
To 10 feb VSK Frida Night Sprint 3 P-A Johansson fr badhu 20 + 10 = 30
Lö 12 feb VSK Långpass 8 + 12 = 20
Ti 15 feb VSK Nattcup4 Ursand -1 Jonas H 2 + 16 = 18
Lö 19 feb VSK Långpass 0 + 14 = 14
Ti 01 mars OKF Nattcup 5 Upphärad 5 + 20 = 25
Ti 08 mars TSOK Nattcup 6 Skogshöjd-skola H Kööler 2 + 24 = 26
Ti 15 mars TSK Nattcup 7 5cmsnö Tomas o Martina 12 + 35 = 47
Ti 29 mars OKS S Hunneberg Tommy, Susanne Hartikka 0521-22 23 + 27 = 50
Ti 05 apr VSK Starkebo Anders C, Bror+Mikael P 9 + 33 = 42
Ti 12 apr TSOK Slätterna +6 uppehåll Lars Ljungberg/Anders 25 + 47 = 72
Ti 26 apr TSOK Velanda efter tävlingen löpning på ej-start 20 + 30 = 50
Ti 03 maj 1-TSOK SAKOung 98+33(insk)+21= 131 + 21 = 152
On 11 maj 2-OKF SAKOung 105+37(insk)+33= OBS ONSDAG 142 + 33 = 175
Ti 17 maj 3-Gipen SAKOun 88+29(insk)+13= 127 + 3 = 130
Ti 14 juni VSK Grönvik Jesper+Birgitta S 30 + 59 = 89
Ti 21 jun OKS Ronnums skola Peter Strömdahl 070-5249617 14 + 52 = 66
Ti 05 jul OKF Upphärad KarlErik Högnert 0520-444235 10 + 60 = 70
Ti 19 jul TSOK VänRyrKalk Per Ivarsson 070-54 29092 15 + 58 = 73
Ti 02 aug TSK Vägvisn Åsaka-Upphärad Gunnar+AnnaKarin Ch 4 + 27 = 31
Ti 09 aug TSOK Skogsbo, Velanda Jan-Åke S + Jerker N 0520- 14 + 52 = 66
Ti 23 aug 4-OKS SAKOung 96+27(insk)+35= 123 + 45 = 168
To 25 aug VSK FCSprint1 Brinkebergskul Per-Arne J 50 + 90 = 140
Ti 30 aug 5-TSK SAKOung 102+21(insk)+30= 123 + 30 = 153
To 01 sep VSK FC Sprint2 Hagapraken Per-Arne J 40 + 50 = 90
Ti 06 sep UOK SAKO-ungdomskavle OBS I UDDEVALLA och prisu 112 + 0 = 112
To 08 sep VSK FC Sprint3 Vattentornet Per-Arne J 40 + 50 = 90
Ti 20 sep TSOK Brandsbo löpning SM-banor Janne Mattsson/Pe 15 + 25 = 40
To 22 sep VSK FCSprint4 Frändefor skol Per-Arne J 30 + 38 = 68
To 29 sep VSK FC Sprint 5 Ursand Per-Arne J 60 + 50 = 110
Lö 02 dec VSK Långpass Staffan Johansson/Anders Larsson 5 + 20 = 25
Ti 06 dec VSK Nattcup 1 Ursand/Starkebo Anders C/Anders L 4 + 27 = 31
Lö 10 dec VSK Långpass ? 5 + 20 = 25
Sö 11 dec TSK Jullöpet -1 dis Lars Holmstrand 5 + 27 = 32
Lö 17 dec VSK Skinklopp -1 lungt Ale-filialen 9 + 37 = 46
Ti 20 dec TSOK Nattcup +2 lungt Martin Schagerlind 0520-37 0 + 7 = 7
Sö 25 dec TSOK Långpass 9.30 +4 Martin Ivarsson 0 0 + 18 = 18
| | | | | | | | | |