On 02 jan VSK Nattcup3 Rödjan Sjuntorp David Bejbom, Dani 2 + 28 = 30
Lö 05 jan VSK Långpass Botered Daniel Netz 1 + 12 = 13
Ti 08 jan OKS Nattcup4 +1 7cm snö Peter Strömdahl 0521-22 7 + 36 = 43
Lö 19 jan VSK Långpass Skidst Vbg 2 + 18 = 20
Ti 22 jan TSOK Nattcup5 -4 klart Göran Jönsson 0520-97630 6 + 52 = 58
Lö 26 jan VSK Långpass Skidst Vbg Nils-Olof J 0 + 0 = 0
Lö 02 feb VSK Långpass Anders Larsson 0 + 25 = 25
Sö 03 feb VSK Vinterrace VSK:s skidsuga start kl 11.00 Da 9 + 56 = 65
Ti 05 feb VSK Nattcup 6 Ursand -2 Robert E/Anders L/Leif 5 + 35 = 40
Sö 17 feb OKF Rödjan Bernt Gustavsson 0520-444251 3 + 12 = 15
Ti 19 feb TSOK Nattcup7 +4 torrt H Kööler/R Björkman 10 + 44 = 54
Lö 23 feb TSOK Skidstugan Källstorp Lasse Ekberg 0 + 14 = 14
Lö 01 mars VSK VSK skidstuga Daniel L/Lina L/Nisse L 17 + 39 = 56
Ti 04 mars TSK Nattcup 8 Slätth -1 torrt Tomas o Martina 5 + 39 = 44
Ti 01 apr VSK Starkebo +4 Tommy A/Peter C 16 + 47 = 63
Ti 08 apr OKS Nyrud Hunneb Bergag-Präst PeterS Bengt Ljun 10 + 37 = 47
Ti 15 apr VSK Botered sol +8 Sofia S/Johanna S/Stefan S/ 17 + 40 = 57
Ti 13 maj 2-VSK SAKOung 95+28(insk)+18= startande 123 + 18 = 141
Ti 20 maj 3-OKS SAKOung 114+39(insk)+18= startande 153 + 18 = 171
Ti 27 maj 4-OKF SAKOung 104+24(insk)+18= 128 + 18 = 146
Ti 03 juni 5-TSK ------- 113+32(insk)+22= 145 + 22 = 167
Ti 10 jun TSOK SAKO-ungdomskavle totalt OBS prisutdelning 99 + 0 = 99
On 18 jun VSK Starkebo Staffan J /Richard T/Kristin B 0 + 18 = 18
Ti 24 jun OKS Sprint, Vargöns kyrka Sven-Åke Johansson 05 16 + 29 = 45
Ti 01 jul TSOK NÄL sol +20 Fredrik Englund/Bodil Alström 16 + 72 = 88
Ti 08 jul OKF Vårhaga +17 KarlErik Högnert 0520-444235 7 + 36 = 43
Ti 15 jul TSOK Velanda +15 lite regn AndersA/Lennart Karl 12 + 48 = 60
Ti 29 jul TSOK VäneRyrKalken slingor gem Per Ivarsson 070- 2 + 49 = 51
Ti 05 aug VSK Grönvik Ursands camping Emelie S/Lasse H/Jo 9 + 52 = 61
Ti 12 aug TSK Järnvägsbron, 2km s Velan Gunnar+AnnaKarin 8 + 34 = 42
Ti 26 aug OKS Halleberg Tommy o Susanne Hartikka 0521-222 23 + 44 = 67
Ti 02 sep TSOK Skogsbo, Velanda Jerker Netz 0520-425455 25 + 36 = 61
Ti 09 sep VSK Starkebo Mikael P/Jesper S 20 + 37 = 57
Ti 16 sep TSOK Skidstugan Familjen Mattsson 10 + 18 = 28
Ti 23 sep VSK Starkebo Sofia o Jonas G Jesper 2 + 25 = 27
Lö 29 nov OKS Långpass Bergagården Peter Strömdahl 0521-2 2 + 18 = 20
Ti 02 dec VSK Nattcup 1 Ursand/Starkebo Emil T/ Jonas G / 4 + 27 = 31
Lö 06 dec VSK Långpass Staffan Johansson/Anders Larsson 5 + 20 = 25
Lö 13 dec VSK Långpass ? 5 + 20 = 25
Sö 14 dec TSK Jullöpet -1 dis Lars Holmstrand 5 + 27 = 32
Ti 16 dec TSOK Nattcup +2 lungt Martin Ivarsson 429092 5 + 33 = 38
Lö 20 dec VSK Skinklopp -1 lungt Jessika A 9 + 37 = 46
To 25 dec TSOK Långpass Skidst 9.30 +4 Martin Ivarsson 070 0 + 18 = 18
Lö 27 dec VSK Långpass ? 5 + 20 = 25
| | | | | | | | | | |